Yoga Kursu | Yoga Ultra Başlangıç Ders 01 (Temel başlangıç programı)Bu seri başlangıç seviye yoga dersleri içerir. Yoga Başlangıç Programı zor gelenler için Yoga Başlangıç Kursu’nu hazırladım. Bu seri hem beden hem nefes farkındalığınızı artırarak yaşam kalitenizi yükseltecek! En temel başlangıç programı olan bu seriden sonra, biraz daha zor olan Yoga Başlangıç Programı’nı rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bu Yoga Kursu’nun tamamını düzenli bir şekilde 1-2 ay uyguladıktan sonra Yoga Başlangıç Programı’na geçebilirsiniz:

Yoga Başlangıç Kursu derslerini her gün uygulayabilirsiniz! Haftada en az 4 kere tekrar etmenizi öneririm. Beraberinde kanaldaki nefes ve meditasyon çalışmalarını uygulamayı ihmal etmeyin!

Nefes Çalışması:
Meditasyon Çalışması:

Kanalımda evde kendi başınıza egzersiz edebileceğiniz başlangıç, orta ve ileri seviye yoga videolarına ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı yoga ders içerikleri yüksek kalitede her hafta sizlerle buluşmaya devam ediyor!

Gel yoga pratiğini birlikte ileriye taşıyalım!
Kanala üye olmayı unutmayın! 🙂

Instagram: @cetincetintas
Facebook: www.facebook.com/Cetintas
www.cetincetintas.com

41 comments

 1. Merhaba 5yıldır ağır depresyon ve anksiyete tedavisi görüyorum. Normal hayata adapte olmak çoğu zaman mümkün olmuyor. +30kilo da süper moral bozucu. Bugün çok kilolu ve depresif olduğum için ağlamak yerine harekete geçtim ve bu video ile başladım. Kendi vücudun farkındalığımızı sağladığını biliyorum. Kilo verme için de destekleyici midir? Ya da kaç ders arka arkaya yapmalıyız? Bunun gibi sorularım için hangi mecradan bilgi alabilirim? Şimdiden teşekkürler.

 2. Merhabalar. öncelikle teşekkür ederim video için. Bende yoga yogaya balamak istiyorum ancak bazı sağlık problemlerim var. yaklaık 15 yıl önce minisküs ve ön çarpraz bağ ameliyatı oldum. 10 yıl kadar hiçbir sorun yaşamadan spor vs yapabildim. ancak 2019 yılında yeniden spor yapmak isteyince yürüyüş yapmaktan kaynaklı zorlanma nedeniyle kemik iliği ödemim oluştu. 6 ay koltuk değneği ile yürümek zorunda kaldım bu esnada da çok fazla kilo aldım. Diz üzerinde yapılan egzersizleri şu an hala yapmıyorum veya çok zorlanıyorum. Nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz.

 3. 16 yasında ilk defa yoga yaptım videoya başlayan benle şuan ki ben arasında cidden fark var inanılmaz rahatladım ve kendimi ilhamlı hissediyorum farklı şekilde.

 4. Günaydin BEYFENDİ 🙏🥰
  Yogada ilk sabahım 😍
  Cok keyif alarak ve ömrümde ilk kez yoga yaptım sizin eşliğinizde 🙏😇
  TEŞEKKÜR eder saygılar sunarım efendim 🙏🌈

 5. Offf başlangıcı bile 5 dk zor yaptım. Benim yapabilecek hale gelmem lazım. Çünkü insan olmak yolunda ki en güçlü disiplin bu. Ve yoga yapan insanların sadece gözleri gülüyor

 6. Sadece iki ders yaptım ve sırtımdaki kasları daha iyi hissedebiliyorum. Daha dik duruyorum. İnsanın vücudunu keşfetmesi harika bir his. Vesile olduğunuz için teşekkürler.

 7. Bugün başladım tüm kaslarım katılaşmış gevşemek ve anda kalmak dileğiyle bu başlangıç burda dursun her hareketi kolaylıkla yapabilince okumak için 💜

 8. 59 yasindayim 1ay oldu yogaya basladim haftada 2 gun ders yapiyoruz.. carsambadan pazartesiye ara uzun diye evde calismak icin program ararken ilk karsima siz ciktiniz iyi ki de size rastladim Cetin hocam.. Muhtesemsiniz.Emegin8ze yüreginize saglik olsun.. Hakkınızi helal ediniz ziyadesiyle faydalaniyorum cunki.. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿💜💜💜

 9. Cetin Hocam iyi sabahlar, ben dun haba elementine basladm 🙏🏼 beraberinde ultra yeni baslangic seviyesini de dun basladm. Ultra da şunları farkettim ki; hareketleri sağ tarafimla yaparken zorlaniyorum. Sağ yltaraf kapalı sanki. Birde oturur pozisyonda ki tum hareketler de uzun ve dümdüz oturduğumuz için (yastıkta koyuyorum) bacak eklem yerleeim zorlanıyor, bir süre sonrada o zorlanmadan kaslarim titriyor. Bu normal mi?

 10. Büyük bir ameliyatin 6. ayını tamamlayınca (kanser tedavisi fiziksel iyileşmeyi yavaşlatıyor çünkü) doktorum ufak ufak başlayabilirsin deyince koşup geldim 🤗🤗 Bir zamanlar element serisini yaparken şimdi parmak uçları tavanı gösterir pozisyonda dik oturmak ne kadar zor geliyor😅 Herşey düzenli pratikmiş gerçekten!!

Leave a comment

Your email address will not be published.